Newsy/kejsy

Krzysztof Ibisz czyta wakacyjne przygody bulteriera Nicponia

30.05.2022 Autor: MT
Udostępnij:
Krzysztof Ibisz czyta wakacyjne przygody bulteriera Nicponia
Krzysztof Ibisz czyta wakacyjne przygody bulteriera Nicponia - audiobook dla dzieci już w sprzedaży na fansi.pl. Przeżyj niezapomniane chwile z uroczym psim przyjacielem i jego towarzyszami letnich zabaw. Posłuchaj jak znany prezenter w pojedynkę tworzy dynamiczne słuchowisko!

Zrób prezent swojemu dziecku i pobierz audiobook “Przygody Nicponia - LATO”.

Nicpoń to uroczy bullterrier, autentyczny psi przyjaciel znanego prezentera, który rozczula tysiące swoich fanów na Instagramie @nicpon_super_pies i w audiobookach czytanych głosem swojego pana.

Czworonóg z ciekawością i radością poznaje ludzki świat. Tym razem wyjeżdża na wakacje do cioci Sylwi i jej psiego kompana Bena. Dni są przepełnione wspólnymi zabawami i ganianiem za piłką z innymi psiakami po wielkim ogrodzie hotelu dla zwierząt. Cudowna letnia pogoda oszałamia Nicponia i napawa go radością. 

“Nadeszły upragnione wakacje! Lato ma w sobie niepowtarzalną moc - choćby właśnie dlatego, że kojarzy się tak bardzo, bardzo miło z przyjemnym wypoczynkiem. Najczęściej to właśnie w lipcu wyjeżdżamy na urlopy, kolonie, obozy, wycieczki. Czas płynie wtedy wolniej, śpimy tak długo, aż słońce zajrzy nam w okno i obudzi nas łaskotaniem promieni na twarzy. Każdy z nas marzy, aby wakacje nigdy się nie kończyły.“

Audiobook “Przygody Nicponia – LATO” to jedna z czterech części audiobooka, opowiadających o przygodach uroczego psiego przyjaciela Krzysztofa Ibisza. Dzięki nim przeniesiesz się wraz z dzieckiem w świat zabaw i radości z zmieniających się pór roku i zagadek jakie rozwiązuje Nicpoń. Wszystkie cztery pozycje są idealne na wieczór z dzieckiem czy podróż samochodem. Głos Krzysztofa Ibisza umili czas nawet dorosłym - talentu do modulowania głosu i nadawania mu wspaniałej, kojącej barwy, może pozazdrościć mu niejeden aktor. W pojedynkę tworzy klimat dynamicznego słuchowiska. 

“W ciągu dnia chodziliśmy na długie spacery po lesie, a czasem Tateł zabierał mnie na żaglówkę i mogliśmy oglądać brzeg z zupełnie innej perspektywy - ze środka jeziora. Nie miałem pojęcia, że żeglowanie jest takie ciekawe! Oczywiście miałem na sobie specjalną kamizelkę, na wypadek gdyby łódka się przechyliła. Czy lubię pływać? No jasne, woda to mój żywioł! Ale będąc na pokładzie żaglówki, dla mojego bezpieczeństwa, musiałem być ubrany w kapok.”

Do audiobooka dołączone są kolorowanki do własnego wydruku, czyniąc zestaw idealnym prezentem dla najmłodszych. “Przygody Nicponia – LATO” podkręcą jeszcze bardziej Waszą miłość do ciepłych dni i wakacyjnego czasu.


Audiobook “Przygody Nicponia - LATO”, można już pobrać na fansi.pl!

Na fansi.pl znajdziesz również trzy poprzednie części audio-przygód wesołej brygady: “Przygody Nicponia – WIOSNA”, “Przygody Nicponia – JESIEŃ” oraz “Przygody Nicponia – ZIMA”. 

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).