Newsy/kejsy

Krzysztof Ibisz przenosi swojego psa do wirtualnego świata

21.03.2022 Autor: MT
Udostępnij:
Krzysztof Ibisz przenosi swojego psa do wirtualnego świata
Krzysztof Ibisz we współpracy z fansi po raz kolejny zabiera najmłodszych na przygodę z uroczym bullterrierem Nicponiem. Tym razem psi bohater przeżywa ze swoimi przyjaciółmi Wilczkiem, Lisem i Małpkiem wiosenne przygody. Czy własne produkty cyfrowe to przyszłość świata influencerów?

Audiobook “Przygody Nicponia - WIOSNA”, można już pobrać na fansi.pl!

Nicpoń to uroczy bullterrier, autentyczny psi przyjaciel znanego prezentera, który rozczula tysiące swoich fanów na Instagramie @nicpon_super_pies. Na Instagramie jego życie śledzi ponad 6000 osób. Teraz prezenter wspólnie z fansi.pl poszedł o krok dalej i nagrał audiobooka o przygodach swojego pupila.


Czworonóg z ciekawością poznaje ludzki świat, przeżywając uroki różnych pór roku; żegna się z zimą zachwycając się wiosną i wyrusza na nowe przygody wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi. 

“Zimę kochamy za jej mroźny, biały krajobraz i skrzypiący pod butami śnieg. Lato za gorące i skąpane słońcem wakacje. Jesień lubimy za malownicze poranne mgły i za żółte, pomarańczowe i czerwone liście, które pięknie ozdabiają świat. A co myślicie o wiośnie? Ani nie jest gorąca, ani nie przynosi śniegu, ani szelestu liści pod nóżkami. Co jest w niej tak niezwykłego, że chwyta za nasze serca tak wyjątkowo, tak szczególnie?.” 


Dlaczego ten audiobook jest wart uwagi? To proste! Przecież czyta go Krzysztof Ibisz - jeden z najbardziej rozpoznawalnych telewizyjnych głosów w Polsce. Talentu do modulowania głosu i nadawania mu wspaniałej, kojącej barwy może pozazdrościć mu niejeden aktor. W pojedynkę tworzy klimat dynamicznego słuchowiska. 


Do audiobooka dołączone są kolorowanki do własnego wydruku, czyniąc zestaw idealnym prezentem dla najmłodszych i świetnym sposobem na pokochanie wiosny wraz z Nicponiem i jego kumplami.


Audiobook “Przygody Nicponia - WIOSNA”, można już pobrać na fansi.pl!

Na fansi.pl znajdziesz również dwie poprzednie części audio-przygód wesołej brygady: “Przygody Nicponia – JESIEŃ” oraz “Przygody Nicponia – ZIMA”.

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).