Newsy/kejsy

Ashplumplum. Miała ćwiczyć ortografię, została modową influencerką.

26.01.2022 Autor: MT
Udostępnij:
Ashplumplum. Miała ćwiczyć ortografię, została modową influencerką.
Kiedy w 2012 roku zakładała bloga, nie myślała, że będzie jedną z popularniejszych influencerek w kraju. Po prostu chciała dodawać wpisy, by... przed maturą ćwiczyć ortografię i kreatywne pisanie. Moda zawsze była w jej sercu, więc szybko jej blog stał się blogiem modowym, ale z czasem nie tylko. Pojawiały się także wpisy o podróżach, czy kulinariach. Kiedy przeprowadziła się ze Szczecina do Warszawy, jej działalność w internecie nabrała rozpędu. Dziś można ją znaleźć na każdej większej platformie. Kim jest Asia Biernacka, posługująca się w sieci pseudonimem Ashplumplum?


Zamiłowanie do mody

Asia bardzo poważnie podchodzi do mody, która jest jej pasją, ale nie tylko. Influencerka postanowiła kształcić się w tym kierunku, dlatego na ViaModa studiowała komunikację w modzie i projektowanie marki. Miłość do ubrań i dodatków jest tak wielka, że Asia jest także stylistką. Gdzie szuka inspiracji? 27-letnia influencerka nie ukrywa, że kocha lumpeksy. Na swoim kanale na YouTubie, często pokazuje, co kupiła w second-handach. Na blogu też poświęciła temu wpis i zdradziła, na co zwracać uwagę podczas zakupu rzeczy z drugiej ręki. Ashplumplum w mediach społecznościowych.Jak już jesteśmy przy kanale na YouTubie (który w pewnym momencie stał się uzupełnieniem bloga), to warto dodać, co jeszcze można znaleźć na profilu Asi. Głównie są to filmy związane z modą - mierzymy, tworzenie stylizacji z innymi influencerkami, czy też mierzenie tych samych ubrań na różnych sylwetkach. Od czasu do czasu Asia publikuje też daily vlogi, filmiki z wyjazdów.


Z kolei TikTok i Instagram (@aszaplumplum) influencerki w stu procentach są poświęcone modzie. Zwłaszcza na instagramowym profilu Asi widać coś, co wielokrotnie podkreślała, że kocha minimalizm i jest estetką. Zdjęcia są dokładnie przemyślane i wszystkie tworzą spójną całość, a cały profil wygląda niczym katalog z pięknymi obrazkami. Obecnie na Instagramie śledzi ją ponad 20 tysięcy osób, jednak było ich znacznie więcej, bo 70 tysięcy. Niestety kilka miesięcy temu poprzednie konto influencerki zablokował Instagram i niestety nie może go odzyskać.Jesteście fanami stylu Asi Biernackiej? Influencerka często sprzedaje swoje ubrania i dodatki a różnych specjalnych targach w Warszawie. Choć kocha rzeczy z lumpeksów, to w swojej kolekcji ma też markowe rzeczy, których też czasem się pozbywa.

Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).