Newsy/kejsy

Czas wielkich postanowień?!

03.01.2022 Autor: MT
Udostępnij:
Czas wielkich postanowień?!
Nowy rok to doskonały czas na zmiany - zmień swoje życie z produktami od ulubionych Twórców! Na fansi.pl znajdziesz planery, książki motywacyjne, kalendarze i diety, które pomogą Ci w zrealizowaniu Twoich noworocznych postanowień.

Niech pierwszy rzuci kamieniem, kto nigdy nie zrobił listy noworocznych postanowień. Ano właśnie, każdy i każda z nas nieraz spisywał/a ciąg rzeczy, które chce w sobie zmienić. Najczęściej mowa oczywiście o wadze i dogonieniu ideału sylwetki gwiazd. Zorganizowanie, żywienie, podjęcie aktywności fizycznej a może bycie bardziej eko? Dzięki temu artykułowi dowiesz się jak skutecznie wdrożyć swoje pomysły w życie, a co więcej – dostaniesz propozycję gotowych narzędzi, które Ci w tym pomogą. 


Dieta


Zaczynamy od diety, dlatego że jest to statystycznie najczęściej podejmowana decyzja noworoczna – schudnę! Jak więc to zrobić po ludzku tak aby się nie zagłodzić? Sandra Piórkowska, dietetyczka i psychodietetyczka z wieloletnim doświadczeniem zapragnęła zakończyć wieczny festiwal pytań na ten temat i odpowiedziała na wiele z nich. W plannerze @svnderv dostępnym na fansi.pl zawarła całą swoją wiedzę i pomogła już schudnąć wielu swoim osobom. Pozycja składa się z dwóch części – pierwsza to część motywacyjna a więc przepisy, hasła motywacyjne i wdrażanie zdrowych nawyków. Druga to plansze do samodzielnego wydruku gdzie możesz spisywać swoje plany, monitorować progres oraz swoje samopoczucie. Dodatkowo zadbano o odwieczny problem nawadniania i zawarto w plannerze strony do odznaczania ilości wypitej wody. Planer składa się z 30 stron, każda z nich to jeden dzień Twojej walki o lepszą/ego siebie. Każda doba to czas na zrealizowanie misji, o której przebiegu decydujesz Ty. To od Ciebie zależy jak wypełnisz planer zależnie od celów, które zamierzasz osiągnąć – pisze Sandra Piórkowska. 


Trening 


Wiele osób związanych z branżą fitness czy wellness podkreśla rolę treningu w zrzucaniu zbędnych kilogramów. Coraz bardziej zwracamy uwagę na zdrowy tryb życia i balans między jedzeniem a ćwiczeniami. Dwie pozycje, które pomogą Ci we wdrożeniu nowych nawyków i wpleceniu ich w swoją codzienność to książka autorstwa znanej Instagramowej pary – Deynn i Majewskiego Trening Życia” dostępnej na fansi.pl. W tej książce po raz pierwszy opowiadają o swoim fitnessowym życiu. O zwątpieniach, powrotach i pracy nad sobą, która trwa przez całe życie. Radzą, od czego zacząć i jak zrobić pierwszy krok do zmiany. Pomagają zrozumieć tajniki diety i treningu. Skąd czerpać motywację? Jak dobrać odpowiednią dietę i zobaczyć, czy działa? Na czym oprzeć skuteczny plan treningowy? Poznaj doświadczenia i punkt widzenia trenera personalnego oraz jego najlepszej podopiecznej! Motywacja jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy po nią sięgnąć. Dodatkowo na tym samym marketplace znajdziesz e-book LelciTRENUJ w domu! Z mini bands i hantlami”. Co znajdziesz w produkcie znanej instagramerki? Ćwiczenia wraz ze szczegółowymi opisami, zdjęcia oraz instrukcję wykonywania. Dodatkowo rozgrzewka i sesja rozciągająca, które pomogą Ci zadbać o swoje mięśnie tak aby nie nabawić się zakwasów. Do każdego ćwiczenia dołączony jest filmik, który pomoże Ci wykonać je w bezpieczny i skuteczny sposób. Zacznij już dziś, po co czekać na nowy rok? Bądź eko! 


W obecnej sytuacji, gdzie wielu i wiele z nas zaczyna rozumieć stopień zanieczyszczenia planety wskutek działań jednostki, coraz częściej decydujemy się na zmianę naszych codziennych nawyków. Bycie eko jest naprawdę proste i nie wymaga żadnych wyrzeczeń! Zmiana zazwyczaj jedynie wydaje się trudna, jednak kiedy już zaczniemy ten proces okazuje się, że wcale nie jest tak ciężko. Najlepiej uczyć się od osób, które mają już doświadczenie w tej materii – jedną z nich jest Daria Rogowska znana jako @ekocentryczka. Tak się składa, że ta znana ekolożka wydała e-booka, który pomoże i wyjaśni Ci jak wdrożyć pozytywne dla Ciebie i środowiska nawyki. Znajdziesz w nim instrukcje stworzenia domowego peelingu, środków czystości i masę wiedzy na temat ekologii. Zadbaj o siebie i planetę wraz z nowym rokiem. Warto też w temacie bycia eko wspomnieć o dwóch niezwykle pomocnych pozycjach, które pokażą Ci jak pomóc planecie. Mowa o książce Arety SzpuryJak uratować świat? Czyli co dobrego możesz zrobić dla planety” oraz pozycję “Wykorzystuję, nie marnuję. 52 wyzwania zerowaste”, którą stworzyła Sylwia Majcher


Samorozwój 


Pandemia sprawiła, że zyskaliśmy czas na zastanawianie się nad sobą. Zostaliśmy zmuszeni do zwolnienia tempa życia i zostania w domu gdzie mieliśmy szansę refleksji nad dotychczasowym postępowaniem. Aplikacje społecznościowe takie jak Instagram, TikTok czy youtube zaczęły iść w stronę rozwoju a konkretniej samorozwoju. Filmiki instruktażowe z sesjami jogi, motywacyjne nagrania oraz pozycje pokazujące jak pokochać siebie, szukać nowych zainteresowań oraz pracować nad sobą. Na fansi.pl pojawiło się wiele pozycji, które mają pomóc w walce o samego/samą siebie takie jak książki autorstwa znanego coucha – Mateusza Grzesiaka. Dwie pozycje są szczególnie interesujące “100happydays, czyli jak się robi szczęście” gdzie znajdziesz nie tylko inspirujące historie, ale także ćwiczenia, które pomogą Ci przybliżyć się do swojego szczęścia i rozumienia życia. Druga książka to “Psychologia Zmiany – najskuteczniejsze narzędzia pracy z ludzkimi emocjami, zachowaniami i myśleniem”. W książce tej znajdziesz najskuteczniejsze techniki pracy z innymi. Psychologia zmiany stanowi kompilację najważniejszych narzędzi wykorzystywanych w coachingu, terapii, mentoringu i consultingu. Opanowanie wiedzy i umiejętności z jej zakresu pozwala pomagać sobie i innym ludziom diagnozować ich problemy, rozwiązywać je, wykorzeniać negatywne zachowania, motywować, podnosić potencjał służący realizacji zamierzeń, zmieniać przekonania. Jeśli chcesz się tego nauczyć, ta książka jest dla Ciebie.


Kalendarz 


Dobra przyznać się – kto z Was potrafi skutecznie zaplanować swój dzień? No właśnie, niewiele jest osób, które panują nad swoim czasem jednak nowy rok to przecież świetny moment na zmianę! W ofercie fansi.pl znajduje się kalendarz autorstwa wspomnianego już Mateusza Grzesiaka. Dzięki niemu możesz rozpocząć rok 2022 z kalendarzem-organizerem opracowanym przez dr Mateusz Grzesiak. Wewnątrz kalendarza Create Yourself 2022 znajdziesz gotowy plan rozwoju zarówno osobistego, jak i zawodowego - we wszystkich ważnych obszarach Twojego życia: marketingu, zarządzania, rozwoju osobistego i duchowości. Jeden miesiąc to jedno zagadnienie, nad którym będziesz pracować, przyswajając teorię i wykonując zadania, jakie na dany dzień zaplanował dla Ciebie dr Grzesiak. Przygotuj się na dużą dawkę wiedzy z dziedziny umiejętności miękkich! W kalendarzu są zadania do wykonania, motywacyjne cytaty oraz plany na miesiąc i poszczególne dni. Warto też zastanowić się co niesie ze sobą posiadanie kalendarza? Przede wszystkim utrwala nawyk systematycznego zapisywania swoich planów oraz rozwija umiejętną organizację. Właśnie dlatego kolejnymi ciekawymi i przydatnymi pozycjami są książki Atul’a GawandePotęga Checklisty” oraz “Magia planowania. 12 kroków do zmiany życia” autorstwa Jakuba Czarodzieja. Polecamy obydwie z całego serca bowiem można nauczyć się efektywnego planowania czasu. 


Hobby


Posiadanie pasji czy też hobby to niesamowita przyjemność i odskocznia od codzienności. Wspinaczka górska, czytanie książek, kręcenie filmików lub sport to nie tylko ciekawe sposoby na spędzenie czasu ale również rozwijające mózg aktywności. Najczęściej jednak sięgamy po to co łatwo nam zacząć – na przykład w zaciszu swojego domostwa. Czemu by więc nie rozpocząć przygody kulinarnej i nie odkryć w sobie kucharza, którym nie wzgardziłaby nawet Magda Gessler? Książka, która cieszy się ogromną popularnością to “Umami. Opowieści i przepisy”, której autorką jest znana i lubiana Joanna Brodzik. Naucz się gotować w nadchodzącym roku i rozwiń w sobie pasję. Dodatkowo, może warto otworzyć się na nowe i przy pomocy książki kucharskiej stworzonej przez niekwestionowanego króla vegańskiej kuchni – ErVegan, spróbować kuchni vegańskiej? Jednak nie tylko gotowanie może stać się Twoją nową pasją, dobrym kierunkiem jest też podróżowanie. Na fansi.pl znajdziesz zarówno pozycje, które pokażą Ci jak spakować siebie i dziecko na wakacje, jak współpracować z hotelami i podróżować za darmo i wiele wiele innych. Może czas wyruszyć w góry? Na taką podróż też mamy rozwiązanie! Pełna inspirujących zdjęć pozycja – Karola NienartowiczaGórskie wyprawy fotograficzne” zabiorą Cię na wycieczkę po pięknych widokach górskich, w którą możesz wyruszyć z własnej kanapy. Kto wie? Może po przejrzeniu tego albumu sam/a wyruszysz w świat?


Na marketplace fansi można znaleźć fajne pozycje, dzięki którym możesz poszukać swojego hobby nawet w domu! 


Beauty 


Nowy rok nowa ja w tej kategorii może mieć duże znaczenie. Wszędzie w Internecie trafiamy na niesamowicie pomalowane osoby. Nieraz zazdrościmy talentu i chcemy wyglądać równie pięknie i atrakcyjnie jednak brak nam doświadczenia. Rok 2022 może być Twoją szansą (zwłaszcza, że zapewne czeka nas kolejny lockdown) na odnalezienie się w świecie beauty. Możesz stworzyć niepowtarzalny, makijażowy look dzięki produktom dostępnym na fansi wykorzystując rzęsy i glue eyeliner pen od znanej youtubowej postaci – Katosu. Zacznij swoją przygodę już dziś i odnajdź przyjemność w tworzeniu kreatywnych makijaży i zaskocz siebie i swoich znajomych! 


Jak widać postanowienia noworoczne mogą być łatwe i możliwe do spełnienia, zwłaszcza gdy sięgniemy po odpowiednie narzędzia. Zmiana nie musi być trudna ani chwilowa a podejmowanie takich wyzwań może wiele odmienić w Twoim życiu. Więc jak będzie? Podejmujemy rękawice rzuconą przez nas samych? Na fansi.pl znajdziesz produkty od Twoich ulubionych influencerów, które mogą pomóc Ci w realizacji noworocznych postanowień – planery, książki motywacyjne, kalendarze i diety. 


Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).