Newsy/kejsy

Krzysztof Ibisz wchodzi w produkty cyfrowe! Przenosi swojego psa do wirtualnego świata

24.09.2021 Autor: NS
Udostępnij:
Krzysztof Ibisz wchodzi w produkty cyfrowe! Przenosi swojego psa do wirtualnego świata
Krzysztof Ibisz we współpracy z fansi wchodzi do świata produktów cyfrowych. Zdigitalował swojego ukochanego psa Nicponia, którego przygody od teraz można śledzić w formie audiobooka dla dzieci. Czy tak wygląda przyszłość świata influencerów?

Audiobook “Przygody Nicponia - JESIEŃ”, można pobrać na fansi.pl już teraz!

Nicpoń to uroczy bullterrier, autentyczny psi przyjaciel znanego prezentera, który rozczula tysiące swoich fanów na Instagramie @nicpon_super_pies. Na Instagramie jego życie śledzi go ponad 6000 osób. Teraz prezenter wspólnie z fansi.pl poszedł o krok dalej i stworzył cyfrowe przygody pupila.

Czworonóg z ciekawością poznaje w nich ludzki świat, przeżywając uroki różnych pór roku; jedzie nad morze by podziwiać piękny, nadmorski krajobraz, żegna się z latem zachwycając się barwami jesieni i rozwiązuje różne zagadki.  

“Dojechaliśmy do plaży, na której panowała cudowna cisza. Słońce było jeszcze wysoko na niebie, ciepłe morze i spokój na półwyspie sprawiał, że miejsce to było jeszcze bardziej magiczne, niż w sezonie wakacyjnym. Nie było głośnych turystów i muzyki, nie było tłumów. Mieliśmy mnóstwo miejsca do zabawy. Chwilami miałem wrażenie, plaża należy tylko do nas.”

Do audiobooka dołączone są kolorowanki do własnego wydruku, czyniąc zestaw idealnym prezentem dla najmłodszych i świetnym sposobem na pokochanie jesieni wraz z Nicponiem i jego kumplami.

“Ekonomia twórców to światowy trend. Produkty cyfrowe wydawane przez twórców cieszą się olbrzymią popularnością i pozwalają influencerom zaangażować społeczność w innym sposób. Krzysztof Ibisz to ikona telewizji, jego pupil to idealny psi influencer. Postanowiliśmy połączyć te kropki i zaoferować wyjątkowy produkt dla całej rodziny"- mówi Kamil Sokołowski, Brand Manager fansi


Audiobook “Przygody Nicponia - JESIEŃ”, można pobrać na fansi.pl już teraz!


Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).