Newsy/kejsy

Urodziny BrandBuddies!

10.08.2021 Autor: BB
Udostępnij:
Urodziny BrandBuddies!
Świętujemy piąte urodziny BrandBuddies! W tym czasie bardzo dużo się wydarzyło. Przed nami jednak naprawdę super projekty. Sprawdź co szykujemy!

BrandBuddies zostało założone w 2016 roku przez Kamila i Kacpra - braci zafascynowanych tematem influencer marketingu. Z dwuosobowego start-upu w ciągu pięciu lat #brandbuddiesteam rozrósł się do ponad 30 osób pracujących w działach projektowym, researchu oraz kreacji.


     Foto: trzyosobowy skład BrandBuddies na początku działalności [Natalia, Kamil, Kacper]


Wiele w tym czasie się wydarzyło: uruchomiliśmy pierwsze w Polsce programy lojalnościowe dla marek i twórców, wspólnie z MTV stworzyliśmy format FOLLOVERS  z udziałem influencerów, w którym swoje kariery rozpoczęli tacy twórcy jak Jasperrr czy Pasiek.


     Foto: pierwszy event ekipy FOLLOVERS

     Foto: nagrania w siedzibie VIACOM

     

Organizowaliśmy eventy z twórcami, nasi Buddies brali udział w największych kampaniach, teledyskach, spotach TV. Wspólnie z Vogule Poland poszliśmy z własną platformą na Paradzie Równości. Mogliśmy spotkać się na SeeBlogers, Absolvent Talent Days czy InfluencerLive.

     Foto: platforma Vogule Poland x BrandBuddies na Paradzie Równości


     Foto: nasze prelekjce na ABSOLVENT TALENT DAYS I SEE BLOGERS


Dziś BrandBuddies zrzesza ponad 60 000 twórców i 2000 marek. Zrealizowaliśmy 3000 kampanii dla czołowych marek takich jak między innymi: EMPIK, MTV, PEPSI, UBER, SEPHORA, ADIDAS, SPOTIFY, EVELINE, MCDONALDS, NESTLE, LEGO, ALLEGRO, VINTED, TVN, YVES ROCHER, HEBE, ANSWEAR, SAMSUNG, REALME, RTV EURO AGD czy ELECTRONIC ARTS.

    Foto: kampania BACK TO SCHOOL dla EMPIK
       Foto: kampania TESTERZY PRZYJEMNOŚCI dla RTV EURO AGD

Realizowaliśmy akcje na prawie 20 rynkach w tym między innymi na Węgrzech, w Czechach, Słowacji, Ukrainie, Rosji czy Turcji. Materiały w naszych kampaniach zostały obejrzane ponad 300 0000 000 razy!

Każdemu twórcy i każdej marce/ agencji z którymi na przestrzeni ostatnich lat mieliśmy współpracować mówimy wielkie DZIĘKUJEMY! Nie zawsze było łatwo, ale w 99,9% kończyło się dobrze! Twórcom dziękujemy w szczególności za Waszą cierpliwość, profesjonalne podejście i zrozumienie. Brands za zaufanie i rekomendacje, którymi nas obdarzacie. W DNA BrandBuddies od początku były wpisane partnerskie relacje pomiędzy dwoma stronami - twórcami i markami dlatego nieustannie staramy się reprezentować interesy obu stron. 


Wierzymy, że uczciwe, przyjacielskie relacje budują biznes i dobrze wpływają na wszystkich. Dba o nie niezastąpiony #brandbuddiesteam, który jest kluczową częścią tej historii. Jesteśmy dumni ze swojego zespołu i nieustannie cieszymy się z tego co robimy!


       Foto: zespół BrandBuddies


Najbliższy rok to intensywne prace nad kolejnymi rozwiązaniami z obszaru influencer marketingu. Jesteśmy tuż po premierze fansi - jednostki która odpowiada na trend ekonomii twórców. Dzięki fansi twórcy otrzymali szansę dalszej monetyzacji swoich kanałów, zaś marki nowe niestandardowe opcje promocji i sprzedaży. Rozpoczęliśmy także prace nad aplikacją.



Te 5 lat to jednak dopiero początek historii! Twórzcie ją z nami. Żółwik!


Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).