Newsy/kejsy

Popularni polscy TikTokerzy szczerze o związkach!

12.07.2021 Autor: BB
Udostępnij:
Popularni polscy TikTokerzy szczerze o związkach!
Macie szansę poznać TikTokerów w nowej odsłonie – Pasiek, czyli Jan Marciniak, Cypriano Italiano i Kamil Szymczak stworzyli z nami e-booka „Jak zdobyć wymarzonego chłopaka?”. To pierwszy taki produkt na rynku! Sprawdźcie!

Pobierz e-booka od polskich TikTokerów!

Pasiek, najpopularniejszy TikToker roku 2020, ma 2,3 mln obserwujących. Cypriano Italiano może pochwalić się 658 000 obserwatorami na platformie, a grono fanów Kamila to aż 385 000 osób. Namówiliśmy ich aby podzielili się z nami swoimi miłosnymi doświadczeniami, opowiadzieli, co doceniają w dziewczynach oraz to, z jakimi trudnościami można mierzyć się w związkach. Chłopaki mówią, jak zrozumieć chłopaków. W końcu kto mógłby to wytłumaczyć lepiej od nich?Chłopaki szczerze i bez owijania w bawełnę opowiadają o swoich miłosnych perypetiach.  W e-booku przedstawiają prywatną stronę swojej codzienności. Cypriano Italiano, Pasiek i Kamil Szymczak pokazują, że ich życie to nie tylko ładne i zabawne kadry z TikToka. Choć ich konta  w mediach społecznościowych obserwowane są przez miliony użytkowników, w kwestii uczuć nie różnią się od zwykłych chłopaków – również przeżywają zauroczenia, rozstania, czasem nawet zdrady. Opowiadają o tym, jak trudne są to przeżycia, szczególnie, gdy przyglądają się im tysiące obserwatorów.


Treść e-booka  niesie ważne przesłanie – bądźcie sobą i nie zapominajcie o swoich wartościach! Szczerość w bliskiej relacji to podstawa, a bez zaufania nie da się zbudować szczęśliwego związku. Należy pamiętać o swoich wartościach, bo dostosowywanie się do innych i udawanie kogoś, kim się nie jest, prowadzi do wielu konfliktów i nieporozumień. A w efekcie… do złamanego serca!E-booka od chłopaków możecie pobrać już teraz na fansi.pl. To naprawdę wyjątkowy produkt, pierwszy taki w Polsce!Kampanie:

Ta strona używa ciasteczek (plików cookies).