Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ

tasteandtravel

Blog

https://tasteandtravel.pl/

Buddy profile female

kobieta, 37

Buddy profile marker

Wrocław

BUDDY

Buddies circle Buddies circle Buddies circle

SCORE

Ocena punktowa BrandBuddies naliczona na podstawie dostępnych danych, statystyk, wyników kampanii, opinii Brands, jakości realizacji i czynników ryzyka współpracy.

Kategoria główna:

PODRÓŻE

Kategorie dodatkowe:

NOCLEGI

ATRAKCJE

JEDZENIE I NAPOJE

FOTOGRAFIA

MODA

Data założenia głównego medium:

01.01.2015

Zasięgi ogólne posiadanych mediów:

+ 52815 obserwujących

+ 18505 like`ów fanpage`a

+ 1187 subskrypcji

+ 964 followersów

Blog gray

+ 0 unikalnych użytkowników

+ 0 Linkedin

Engagement rate:

Chce być buddy dla:

Wedel, L'oreal, Canon

Kampanie, które realizował twórca (2):

Gablota chwały (6):
10
Devil
First time
Opis:

Witaj! Mam na imię Agnieszka, jestem podróżniczką, dziennikarką z zawodu, blogerką z zamiłowania. Zwariowałam na punkcie mojej pasji i od ponad 3 lat podróżuję właściwie bez przerwy, wierząc, że można sprawić, by marzenia stały się rzeczywistością. Podróże motywują, inspirują, zmieniają życie!
Taste&Travel to miejsce dla wszystkich podróżujących, bliżej lub dalej z odrobiną luksusu, choć nie zawsze. Dla tych, którzy szukają nowych inspiracji i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z podróżami.
Na blogu zabieram czytelników do najpiękniejszych, unikalnych miejsc na świecie, pokazuję życie po drugiej stronie globu, atrakcje spoza mainstreamowych przewodników, przybliżam obce kultury i obyczaje. Staram się tworzyć angażujące i inspirujące treści.
Piszę poradniki podróżnicze, radzę, informuję, relacjonuję. Polecam luksusowe hotele. Czytelnicy znajdują odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z wyprawami oraz dawkę słonecznej energii w postaci FILMÓW i WYJĄTKOWYCH ZDJĘĆ z różnych zakątków świata!
Raz w tygodniu publikuję tekst o miejscu marzeń do którego wybieram najpiękniejsze zdjęcia uznanych, zagranicznych blogerów. Tutaj nigdy nie jest szaro!
ZAJRZYJ NA MÓJ INSTAGRAM – JEDEN Z NAJBARDZIEJ KOLOROWYCH PROFILI PODRÓŻNICZYCH W POLSCE http://instagram.com/tasteandtravel_pl
Swoje podróże relacjonuję CODZIENNIE na instastory – zawsze można być ze mną w kontakcie i zobaczyć gdzie akurat jestem!
Taste&Travel jest to także skarbnica wiedzy dla miłośników win i dobrego jedzenia – tych tematów nigdy tutaj nie zabraknie.

Zainteresowania:

Fashion, Food, Travel

Informacje dodatkowe/personalne:
Additional info guest pl Additional info guest mobile pl