Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ

Matteo Brunetti

Buddy profile male

mężczyzna, 29

Buddy profile marker

Warszawa

BUDDY

Buddies circle Buddies circle Buddies circle

SCORE

Ocena punktowa BrandBuddies naliczona na podstawie dostępnych danych, statystyk, wyników kampanii, opinii Brands, jakości realizacji i czynników ryzyka współpracy.

Ocena dostępna dla Brands.
Kategoria główna:

JEDZENIE I NAPOJE

Kategorie dodatkowe:

LIFESTYLE

PODRÓŻE

SPORT

MODA

Data założenia głównego medium:

23.04.2012

Zasięgi ogólne posiadanych mediów:
Instagram

+ 42500 obserwujących

+ 17000 subskrypcji

+ 628 followersów

+ 0

Engagement rate:
Instagram

13.0%


Jest buddy dla (1):
Chce być buddy dla:

Brak brands

Kampanie, które realizował twórca (0):

Gablota chwały (2):
Toucan
Cool buddy
Profil utworzony przez społeczność.
Nie ma charakteru oficjalnego, a informacje znajdujące się na nim nie pochodzą od twórcy.
Jesteś danym twórcą lub go reprezentujesz?
Przejmij profil i zarządzaj wszystkimi informacjami.
Opis:

Finalista 6° edycji programu Masterchef. Włoch z urodzenia, ale z polskim, romantycznym sercem. Kucharz amator, który swoją miłość do gotowania pielęgnuje i rozwija od dziecięcych lat. Jak na prawdziwego Włocha przystało – makaron to baza wielu propozycji kulinarnych, ale moje umiejętności, wykraczają daleko poza tradycyjne smaki mieszkańców słonecznej Italii. Wielokrotnie dałem temu dowód zaskakując jurorów i zaskarbiając sobie tym sympatię widzów popularnego programu. Finalnie znalazłem się w najlepszej czwórce uczestników, a Australię opuszczałem z tarczą, po ugotowaniu arcytrudnego dania autorstwa cenionego chefa z Sydney – Guillaume Brahimi.
Jestem miłośnikiem nie tylko tradycyjnej, włoskiej kuchni. Moje pasje trudno zliczyć na palcach jednej ręki, a do każdego wyzwania podchodzę z ogromnym zapałem i perfekcjonizmem. Skończyłem ekonomię w Rzymie, jestem licencjonowanym pilotem dronów, zarówno w Polsce, jak i we Włoszech (www.matthero.pro). W moim życiu nie brakuje sportu, treningów, ale też wiedzy na temat zdrowego odżywiania. W wolnych chwilach, których mam coraz mniej, podróżuje w poszukiwaniu nowych smaków, gram w gry komputerowe, a kiedyś miałem nawet przygodę z grą na perkusji.
Dzięki swojej otwartości i pozytywnemu podejściu do życia cieszę się ogromną popularnością wśród internetowej społeczności. Fani uwielbiają mnie za niesamowite poczucie humoru, wrodzony wdzięk i niezwykły polski.

Zainteresowania:

muzyka, gry, zdrowie, sport, kuchnia

Informacje dodatkowe/personalne:
Additional info guest pl Additional info guest mobile pl