This site uses cookies. Find out more I AGREE

Matteo Brunetti

Buddy profile male

male, 29

Buddy profile marker

Warszawa

BUDDY

Buddies circle Buddies circle Buddies circle

SCORE

Ocena punktowa BrandBuddies naliczona na podstawie dostępnych danych, statystyk, wyników kampanii, opinii Brands, jakości realizacji i czynników ryzyka współpracy.

Available for Brands only.
Main category:

FOOD

Additional categories:

LIFESTYLE

TRAVEL

SPORT

FASHION

Registration of main social medium:

23.04.2012

Social reach:
Instagram

+ 42500 followers

+ 17000 subscribers

+ 628 followers

+ 0

Engagement rate:
Instagram

13.0%


Is buddy with (1):
Wants to be buddy with:

No brands

Campaigns, which buddy took part in (0):

Wall of fame (2):
Toucan
Cool buddy
Description:

Finalista 6° edycji programu Masterchef. Włoch z urodzenia, ale z polskim, romantycznym sercem. Kucharz amator, który swoją miłość do gotowania pielęgnuje i rozwija od dziecięcych lat. Jak na prawdziwego Włocha przystało – makaron to baza wielu propozycji kulinarnych, ale moje umiejętności, wykraczają daleko poza tradycyjne smaki mieszkańców słonecznej Italii. Wielokrotnie dałem temu dowód zaskakując jurorów i zaskarbiając sobie tym sympatię widzów popularnego programu. Finalnie znalazłem się w najlepszej czwórce uczestników, a Australię opuszczałem z tarczą, po ugotowaniu arcytrudnego dania autorstwa cenionego chefa z Sydney – Guillaume Brahimi.
Jestem miłośnikiem nie tylko tradycyjnej, włoskiej kuchni. Moje pasje trudno zliczyć na palcach jednej ręki, a do każdego wyzwania podchodzę z ogromnym zapałem i perfekcjonizmem. Skończyłem ekonomię w Rzymie, jestem licencjonowanym pilotem dronów, zarówno w Polsce, jak i we Włoszech (www.matthero.pro). W moim życiu nie brakuje sportu, treningów, ale też wiedzy na temat zdrowego odżywiania. W wolnych chwilach, których mam coraz mniej, podróżuje w poszukiwaniu nowych smaków, gram w gry komputerowe, a kiedyś miałem nawet przygodę z grą na perkusji.
Dzięki swojej otwartości i pozytywnemu podejściu do życia cieszę się ogromną popularnością wśród internetowej społeczności. Fani uwielbiają mnie za niesamowite poczucie humoru, wrodzony wdzięk i niezwykły polski.

Interests:

muzyka, gry, zdrowie, sport, kuchnia

Additional/personal info:
Additional info guest en Additional info guest mobile en