This site uses cookies. Find out more I AGREE

Mamygadzety

Blog

http://mamygadzety.pl/

Buddy profile female

female, 35

Buddy profile marker

Warszawa

BUDDY

Buddies circle Buddies circle Buddies circle

SCORE

Ocena punktowa BrandBuddies naliczona na podstawie dostępnych danych, statystyk, wyników kampanii, opinii Brands, jakości realizacji i czynników ryzyka współpracy.

Available for Brands only.
Main category:

PARENTING

Registration of main social medium:

-

Social reach:
Instagram

+ 11746 followers

+ 22651 likes

+ 1446 subscribers

+ 218 followers

Blog

+ 100000 unique users

Engagement rate:
Blog

22.0%


Is buddy with (1):
Wants to be buddy with:

No brands

Campaigns, which buddy took part in (2):

Wall of fame (3):
First time
Devil
Cool buddy
Description:

Nazywam się
Marysia Górecka!
Jestem mamą Franka, Lili i Heli

CO LUBIĘ?
Uwielbiam wręcz ładne rzeczy, które ułatwiają mi życie. Potrzebuję tych wynalazków, które pomagają mi w prostych macierzyńskich czynnościach żeby znaleźć czas na rzeczy naprawdę ważne. Lubię gadżety. I bardzo mnie cieszy kiedy moja wiedza na temat tego przyziemnego rodzicielskiego ekwipunku może zostać wykorzystana przez innych. Do tej pory wyszukiwałam, kupowałam i używałam setki różnych przedmiotów tylko dla własnej przyjemności, ale doszłam do wniosku, że należy się tym podzielić:)

PO CO PISZĘ?
Blog ma pomóc odnaleźć się innym młodym rodzicom w świecie pełnym nowych przedmiotów, które z powodu rodzicielstwa zaczynają wypełniać całą naszą czasoprzestrzeń. Mam nadzieję, że pomogą ten świat też trochę uporządkować:)

O CZYM PISZĘ?
Mam kilkuletnie doświadczenie jako mama, więc wiem, że część przedmiotów sprzedawanych młodym rodzicom jest kompletnie zbędna, wiem też, że przedmioty, które dla mnie mogą być wyrzuceniem pieniędzy w błoto, dla kogoś innego będą przedmiotami codziennego użytku. Wiem, że moje dzieci nie muszą mieć nowych rzeczy i jeśli jest taka możliwość staram się kupować przedmioty używane, które często udaje mi się odsprzedać bez straty. Moją największą miłością są wózki dziecięce, ale mam nadzieję, że ilość notek na temat wózków będzie ograniczona na tyle, żeby nie był to blog wózkowy.

Interests:

ksiązki, parenting

Additional/personal info:
Additional info guest en Additional info guest mobile en