Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ

Mamygadzety

Blog

http://mamygadzety.pl/

Buddy profile female

kobieta, 35

Buddy profile marker

Warszawa

BUDDY

Buddies circle Buddies circle Buddies circle

SCORE

Ocena punktowa BrandBuddies naliczona na podstawie dostępnych danych, statystyk, wyników kampanii, opinii Brands, jakości realizacji i czynników ryzyka współpracy.

Ocena dostępna dla Brands.
Kategoria główna:

PARENTING

Data założenia głównego medium:

-

Zasięgi ogólne posiadanych mediów:
Instagram

+ 11622 obserwujących

+ 22651 like`ów fanpage`a

+ 1446 subskrypcji

+ 218 followersów

Blog

+ 100000 unikalnych użytkowników

Engagement rate:
Blog

22.0%


Jest buddy dla (1):
Chce być buddy dla:

Brak brands

Kampanie, które realizował twórca (2):

Gablota chwały (3):
First time
Devil
Cool buddy
Opis:

Nazywam się
Marysia Górecka!
Jestem mamą Franka, Lili i Heli

CO LUBIĘ?
Uwielbiam wręcz ładne rzeczy, które ułatwiają mi życie. Potrzebuję tych wynalazków, które pomagają mi w prostych macierzyńskich czynnościach żeby znaleźć czas na rzeczy naprawdę ważne. Lubię gadżety. I bardzo mnie cieszy kiedy moja wiedza na temat tego przyziemnego rodzicielskiego ekwipunku może zostać wykorzystana przez innych. Do tej pory wyszukiwałam, kupowałam i używałam setki różnych przedmiotów tylko dla własnej przyjemności, ale doszłam do wniosku, że należy się tym podzielić:)

PO CO PISZĘ?
Blog ma pomóc odnaleźć się innym młodym rodzicom w świecie pełnym nowych przedmiotów, które z powodu rodzicielstwa zaczynają wypełniać całą naszą czasoprzestrzeń. Mam nadzieję, że pomogą ten świat też trochę uporządkować:)

O CZYM PISZĘ?
Mam kilkuletnie doświadczenie jako mama, więc wiem, że część przedmiotów sprzedawanych młodym rodzicom jest kompletnie zbędna, wiem też, że przedmioty, które dla mnie mogą być wyrzuceniem pieniędzy w błoto, dla kogoś innego będą przedmiotami codziennego użytku. Wiem, że moje dzieci nie muszą mieć nowych rzeczy i jeśli jest taka możliwość staram się kupować przedmioty używane, które często udaje mi się odsprzedać bez straty. Moją największą miłością są wózki dziecięce, ale mam nadzieję, że ilość notek na temat wózków będzie ograniczona na tyle, żeby nie był to blog wózkowy.

Zainteresowania:

ksiązki, parenting

Informacje dodatkowe/personalne:
Additional info guest pl Additional info guest mobile pl