Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ

alicjawegner.pl

Blog

https://alicjawegner.pl

Buddy profile female

kobieta, 30

Buddy profile marker

Warszawa

BUDDY

Buddies circle Buddies circle Buddies circle

SCORE

Ocena punktowa BrandBuddies naliczona na podstawie dostępnych danych, statystyk, wyników kampanii, opinii Brands, jakości realizacji i czynników ryzyka współpracy.

Kategoria główna:

LIFESTYLE

Kategorie dodatkowe:

ZDROWIE I MEDYCYNA

PARENTING

Data założenia głównego medium:

12.09.2013

Zasięgi ogólne posiadanych mediów:

+ 13325 obserwujących

+ 15676 like`ów fanpage`a

+ 64 subskrypcji

Blog gray

+ 61000 unikalnych użytkowników

Other

+ 722

Engagement rate:
Blog

18.0%

6.0%


Chce być buddy dla:

Puma, Cinema City, Lego

Kampanie, które realizował twórca (24):

Gablota chwały (14):
Star
Hero
High five
Opis:

CZEŚĆ. NAZYWAM SIĘ ALICJA WEGNER.

Jestem internetowym twórcą i właścicielką firmy marketingowej. Prowadzę autorskie warsztaty rozwojowo-relaksacyjne dla kobiet. Od 6 lat zajmuję się prowadzeniem strony internetowej, która całkiem niedawno zmieniła swoją nazwę. Przez ostatnie lata działałam pod nazwą MAMALA. Obecnie tworzę pod własnym imieniem i nazwiskiem. Piszę o świadomym i zdrowym życiu, o jego blaskach i cieniach. Pomagam tysiącom kobiet odnajdować równowagę i harmonię w swoim życiu.

Alicja Wegner to blog o świadomym i zdrowym życiu. Pokazuję na nim, jak konsekwentnie nad sobą pracować, by porzucić schematy, które nam szkodzą i utrudniają nam życie.

Przede wszystkim, piszę z własnego doświadczenia – o swoim życiu i swoich wyborach. Wierzę, że taka forma jest dla czytelników dużo bardziej inspirująca niż zbiór uniwersalnych rad. Każda z Was, może dany tekst przefiltrować przez swoje potrzeby i wyciągnąć z niego to co najlepsze.

Jestem otwarta na wszelkie formy współpracy, jednak mocno selekcjonuję wybór partnerów, którzy mają stać się jakąś częścią mojego bloga. Wybieram tylko takie współprace, które są zgodne z moimi wartościami i moim stylem życia.

CO ZYSKUJESZ, WSPÓŁPRACUJĄC Z MOJĄ MARKĄ?

wiarygodność – całą kampanię przeprowadzam w 100% pozostając autentyczną. Moi czytelnicy poważnie traktują moje rekomendacje i ufają moim poleceniom

profesjonalne sesje zdjęciowe – wszystkie zdjęcia wykonywane w ramach kampanii, są wysokiej jakości, pozostając przy tym w ciepłym i naturalnym klimacie, który buduje zaufanie odbiorcy

zaangażowanie – zawsze angażuję się w kampanię najlepiej jak potrafię. Staram się wejść w skórę klienta, zrozumieć jego potrzeby, a następnie dopasowuję to do mojego stylu.

Zainteresowania:

psychologia, bieganie, zdrowie, marketing, blogosfera, rozwój osobisty, wnętrza, podróże

Informacje dodatkowe/personalne:
Additional info guest pl Additional info guest mobile pl