This site uses cookies. Find out more I AGREE

Everything you need to know about working for a brand

123

izaabelax

Profil izaabelax na BrandBuddies.

Jak wyglądał Twój początek w social media? Kiedy i czemu zdecydowałaś się założyć konto na Instagramie?

Mój początek. Wszystko zaczęło się od tego, że przez dosyć długi okres czasu tylko przeglądałam profile innych osób i często znajdowałam na nich zdjęcia, którymi się inspirowałam do stworzenia codziennej stylizacji, wyczarowania pięknego wyjściowego makijażu czy po prostu zobaczeniu czegoś nowego. Zdecydowałam się założyć konto na Instagramie w momencie gdy moje studia zbliżały się ku końcowi i zaczynałam mieć coraz więcej czasu wolnego. Ze względu na to, że nie byłam wtedy szczególnie aktywna w social media uznałam, że Instagram będzie odpowiednim miejscem w którym znajdę coś ciekawego i coś nowego. Po studiach przeprowadziłam się do innego kraju i zaczęłam mieć mnóstwo wolnego czasu. Wtedy stwierdziłam, że czas zobaczyć czy uda mi się stworzyć coś ciekawego co być może kiedyś zainspiruje kogoś tak jak ja się inspirowałam innymi. Swoje pierwsze zdjęcie dodałam jakieś 3 miesiące temu i bardzo mi się to spodobało dlatego teraz dodaje zdjęcia codziennie.

Ile czasu poświęcasz na prowadzenie swojego profilu i wszystkiego co z nim związane? W jaki sposób organizujesz swój czas?

Na samym początku zajmowało mi to bardzo dużo czasu, zafascynowałam się światem Instagrama w stu procentach. Mogłam godzinami przeglądać zdjęcia w najróżniejszych kategoriach. Pomimo tego, że z każdym dniem staram się poświęcać tego czasu coraz mniej nadal sporo czasu zajmują mi sprawy związane z moim profilem, dlatego zawsze zaczynam od rzeczy najważniejszych zostawiając sprawy, które mogą poczekać na moment, w którym będę mogła poświęcić na nie tyle czasu ile potrzebuje. Na końcu resztki mojego czasu poświęcam na przemyślenia i planowanie każdego mojego zdjęcia. 

Jak myślisz, za co Twoi obserwujący najbardziej cenią Twój profil? Dlaczego Cię śledzą?

Wydaje mi się, że moi obserwatorzy cenią mój profil za moją aktywność, zaangażowanie i zainteresowanie tworzeniem fajnych relacjami między nami. Duży wpływ mają również zdjęcia, na których staram się w kreatywny sposób pokazać jakąś ciekawą stylizację i zawsze zadbać o każdy szczegół. Myślę, że codzienna aktywność oraz zainteresowanie moimi obserwatorami wpływa na to, że śledzą oni mój profil.

Czy pamiętasz swoją pierwszą współpracę z marką? Jak ją zdobyłaś i na czym polegała?

Bardzo dobrze pamiętam moją pierwszą współpracę, bo szczerze się z niej ucieszyłam. Współpraca polegała na tym, że miałam wstawić na swój profil dwa zdjęcia z przedstawieniem produktu. Pierwsze zdjęcie, które w opisie miało zawierać informację o rozpoczęciu testowania produktu oraz drugie zdjęcie dodane po zakończeniu testowania produktu ze swoją opinią. Ta współpraca zaczęła się od tego, że otrzymałam wiadomość od firmy z zapytaniem czy byłabym chętna przetestować produkt.

Czy jest jakaś współpraca, którą wspominasz szczególnie miło? 

Wszystkie współprace, które realizowałam lub są w trakcie realizacji wspominam bardzo dobrze, jednak z jednej współpracy jestem szczególnie zadowolona. Ta współpraca jest dopiero w trakcie realizacji ale od samego początku bardzo miło mnie zaskoczyła i już się nie mogę jej doczekać :).

Które z Twoich zdjęć na Insta osiągnęło największą liczbę polubień? Jak myślisz dlaczego?

Jedno zdjęcie szczególnie spodobało się moim obserwatorom, co mnie bardzo zdziwiło ponieważ sama nie byłam przekonana do tego zdjęcia. Myślę, że to zdjęcie spodobało się dlatego, że miało zupełnie inny klimat niż reszta dodanych zdjęć. Zdjęcie było delikatne, w ciepłej kolorystyce z ulubioną bluzą, która wszystkim przypadła do gustu, w końcu chyba każda blondynka wygląda czarująco w różowym :).

Dziękuję za wywiad!

Marika