Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ

Wszystko o współpracy marek i liderów opinii.

A

prostoprzedsiebie

"Instagram dał mi na pewno dużo pewności siebie". Rozmawialiśmy z @prostoprzedsiebie. Bedzie m.in. o tym co Instagram zmienia w życiu człowieka, o relacji z followersami, "magicznej" granicy liczby obserwujących i cechach dobrego profilu.

Profil prostoprzedsiebie na BrandBuddies.

Co Ci dał Instagram? Co zmienił w Twoim życiu?

Hmm... dał mi na pewno dużo pewności siebie. Teraz dążę do celu, nie przejmując się już opinią innych, zauważyłam, że nie zawsze ludzie cieszą się naszym szczęściem, a ja staram się robić im na przekór i patrzeć na świat optymistycznym okiem :).

Jaka jest Twoja relacja z obserwującymi? Dajesz jeszcze radę każdemu indywidualnie odpisywać?

Przyznam, że nie każdemu odpisuję. Zazwyczaj są to osoby, które proszą o wypromowanie ich profilu. Jednak na pewno nie ominę nikogo, kto ma do mnie jakieś pytanie, chce się poradzić lub po prostu pogadać.

Co przyczyniło się najbardziej do zbudowania obecnego zasięgu? W jaki sposób go osiągnęłaś? 

Czasami wstawiam nazwę swojego profilu na media społecznościowe, zauważyłam jednak znaczącą różnicę: kiedy masz już ok. 10k, ludzie obserwują Cię, ponieważ liczba twoich obserwatorów jest nienaganna, a na początku tak nie było. Starałam się pokazać swój profil z jak najlepszej strony, jednak dopiero od niedawna wszystko zaczęło nabierać coraz większego tempa.

Twój Instagram kiedyś a dziś - jak się zmienił?

Na pewno dodaję więcej zdjęć zakupów kosmetycznych, ponieważ mega się w to wkręciłam. Nie ma dnia, żebym nie oglądała filmików makijażowych na Instagramie! Pamiętam jak założyłam Instagrama w 2012, a moje zdjęcia miały tak słabą jakość, kadr i nałożone filtry, że w obecnych czasach na pewno nie ujrzałyby światła dziennego ;).

Co cechuje Twoim zdaniem dobry profil na Instagramie?

Na pewno różnorodność zdjęć, jakość oraz zaangażowanie w swój profil (chyba nikt z nas nie lubi obserwować kogoś, kto nie dodaje zdjęć od miesiąca).

Twoje 3 ulubione profile na Instagramie?

W mojej złotej trójce znajdują się:

a) wiskola, która jest dla mnie dużą inspiracją,

b) domiziemek, bardzo cenię ją za tak piękną estetykę profilu,

c) hellomissmay, uwielbiam te wszystkie kolory, które wprowadzają mnie w pozytywny nastrój.

Twoja pierwsza współpraca z marką - kiedy się pojawiła i na czym polegała?

Z tego co pamiętam, to pod koniec maja nawiązałam współpracę z firmą ROKO. Dostałam od nich przepyszne napoje, a do tego pakiet gadżetów z ich nowym emoji. Moim bojowym zadaniem, jak można się domyślić, było wstawienie zdjęcia na profil :).

Twoje zdjęcie z największą liczbą polubień to...?

Najwięcej polubień zgarnęło zdjęcie z moim chłopakiem, z czego ogromnie się cieszę! 

https://www.instagram.com/p/BJ94RLgBwpt/

Dzięki za wywiad!

Również dziękuję, trzymajcie się ciepło :).

Kacper, Buddy Manager