This site uses cookies. Find out more I AGREE

Everything you need to know about working for a brand

Wakacje blog

Gdzie na wakacje? Buddies z pomocą!

Wielkimi krokami zbliża się lato i okres wakacyjny. To świetny czas, żeby wyjechać i wreszcie się zrelaksować. Nie ważne czy preferujecie leżenie na plaży, czy aktywny wypoczynek. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie naszych podróżniczych Buddies, którzy na pewno zainspirują Was do zaplanowania wakacji.

 

 

https://www.instagram.com/podrozovanie/?hl=pl

 

Chyba każdy z nas zadaje sobie czasami się zastanawia - a gdyby rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? Łukasz i Kasia z kanału PodróżoVanie to zrobili! Rzucili pracę na etacie, zapakowali cały dobytek do Vana i ruszyli w drogę. Co najważniejsze, nie ograniczyli się tylko do zwiedzania Polski. W swoim Vanie przemierzyli już sporą część Europy. Gratulujemy odwagi i trochę zazdrościmy ;)

 

 

 

https://www.instagram.com/polska_po_godzinach/

 

Budżet nie pozwala wam na dalekie wyjazdy? Nie macie czasu na podróżowanie? Nic straconego. Kasia i Tomek z bloga Polska po godzinach udowadniają, że piękne tereny i atrakcje turystyczne mamy tuż pod nosem. Polskę odkrywają po godzinach, udowadniając, że przyjemność z krótkich weekendowych wypadów i podróży można czerpać cały rok. Liczne pasma górskie, jeziora, morze - jest z czego wybierać!

 

 

 

https://www.instagram.com/bite.of.iceland/

 

Nie kręci was smażenie się na plaży wśród tłumów ludzi? Wolicie bardziej nordyckie klimaty? Profil Bite of Iceland jest dla was. Marta i Adam na swoim blogu dzielą się nie tylko pięknymi fotografiami z dziewiczej Islandii, ale również przydatnymi wskazówkami dla turystów odwiedzających ten kraj. Dowiecie się m.in. jak upolować zorzę, jak wyjść cało ze spotkania z rekinem, a także jak nie pójść z torbami – czyli cały arsenał rad praktycznych, które Wasz wyjazd na Islandię zamienią w przygodę życia.

 

 

 

https://www.instagram.com/moturtrawel/

 

Są tutaj fani dwóch kółek? Podróżowanie motocyklem nie jest tak komfortowe, jak samochodem, ale za to dostarcza o wiele więcej wrażeń. Niebieska Yamaha MT-07 jest głównym bohaterem profilu Motur Trawel. Polecamy wszystkim fanom motoryzacji :)

 

 

 

https://www.instagram.com/alinakondrat/

 

Posty Aliny wyglądają jak kadry wyjęte z filmów. To pewnie zasługa tego, że Alina zajmuje się służbowo ich produkcją. Na jej profilu nie znajdziemy długich opisów, ale naszym zdaniem przy takich zdjęciach nie są one potrzebne. Myślę, że nawet twórcy Gry o Tron mogliby się czegoś od niej nauczyć ;)

 

 

Jacy są Wasi ulubieni twórcy podróżniczy? :)