This site uses cookies. Find out more I AGREE

Everything you need to know about working for a brand

Blog influencer live bb %281%29

BrandBuddies partnerem Influencer LIVE Poznań

W dniach 11-12 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się wydarzenie, które powinno zainteresować każdą osobę, która chce świadomie budować swoją osobistą markę w internecie. Uczestnicy wydarzenia będą mogli poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinach takich jak np. marketing internetowy. Zapraszamy do rejestrowania się na wydarzenie - być może uda nam się tam przybić żółwika :)

 

Influencer LIVE Poznań to 5 sal prelekcyjnych, strefa wystawców, networking, chillout, kulinarna i strefa zewnętrzna. Twórcy wydarzenia stawiają na merytoryczne i praktyczne prelekcje i warsztaty, które poprowadzi 60 ekspertów zajmujących się różnymi dziedzinami social mediów. Program wydarzenia będzie podzielony na kategorie jak lifestyle, moda, beauty, parenting, nowe technologie, fotografia, podróże, kulinaria i kultura, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Udział w Influencer LIVE Poznań to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy, ale również do integracji z innymi twórcami. Nic nie uczy lepiej, niż wspólna wymiana doświadczeń. Znajdzie się również czas na zabawę - pierwszy dzień wydarzenia zakończy się After Party.

 

Uczestnictwo dla twórców internetowych jest darmowe, rejestracja trwa do 18 lutego. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie! BrandBuddies jest partnerem wydarzenia.

 

Link do rejestracji: https://influencerlive.pl/