This site uses cookies. Find out more I AGREE

Everything you need to know about working for a brand

Zrzut ekranu 2018 11 16 o 20.18.35

Świąteczne kampanie z twórcami!

Wielkie odliczanie do Świąt czas start! Na BrandBuddies wystartowały świąteczne kampanie, które będą pojawiały się na platformie aż do 22 grudnia!

Na Buddies czekają już świąteczne rekrutacje od Empik, Hebe, LEGO czy Sephora. Przed nami jeszcze  akcje dla Krakus, Biała Perła, Desperados, Nickelodeon i wiele wiele innych. Odwiedzajcie BrandBuddies regularnie aż do Świąt bo przed nami gorący okres i okazji do wielu niesamowitych współprac będzie dużo. W tym roku poza akcjami na blogach, Instagramie oraz Facebooku będą miały miejsce aktywacje na Tik Tok oraz YouTube. Pamiętajcie aby uzupełnić swoje statystki oraz zaktualizować profil, wiele akcji jest dostępnych tylko dla Buddies mających aktywne i aktualne profile.

 

Na Brands czekają zaś specjalne pakiety i świąteczne oferty uwzględniające miks mediów. Tylko w grudniu do każdej kampanii płatnej marki otrzymają możliwość rekrutacji barterowej.  Briefy i zapytania można nadsyłać tutaj: https://www.brandbuddies.pl/brand_support lub pod info@brandbuddies.pl aż do 20 grudnia. Influencer marketing może skutecznie zwiększyć sprzedaż w okresie przedświątecznym i wpłynąć na prezentowe decyzje nawet w ostatniej chwili.

 


foto: picante-jalapeno.blogspot.com 

 
foto: katnova/ dominkagalun


foto:szczyptasmaku