Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ

Wszystko o współpracy marek i liderów opinii.

Gr designer

Praca w BrandBuddies

BrandBuddies to czołowa grupa działająca w obszarze influencer marketingu. W ciągu dwóch lat zrealizowaliśmy ponad 750 kampanii dla najlepszych globalnych marek na kilku rynkach między innymi w Polsce, Estonii, Litwie, Łotwie czy Wielkiej Brytanii. Mamy jednak głód na dużo więcej - dlatego szukamy nowych osób do naszego zespołu.
 

Jakie są zalety pracy w BrandBuddies?


- łączymy zalety pracy w startupie z wyzwaniami znanymi z dużych korporacji
- od samego początku dostaniesz szansę pracy z największymi markami takimi jak: MTV, EMPIK, UBER, SPOTIFY, PEPSI, LAY’S, ELECTRONIC ARTS, LEGO, NESTLE.
- elastyczne godziny pracy, możliwość dopasowania wymiaru pracy do Twoich studiów/ pasji/ zajawek/ chęci realizacji się w innych obszarach

Jakie są główne cechy osób, których szukamy?

- pozytywne nastawienie do świata, dobra energia, poszanowanie różnorodności
- samodzielność, chęć do nauki, umiejętność pracy z zespole
- wysoka kultura językowa, znajomość dodatkowego języka obcego

Stanowiska na które aktualnie rekrutujemy:

Junior New Business Manager

New Business Manager

Poszukiwani zarówno nowi adepci sprzedaży jak i bardziej doświadczone w branży osoby. Preferowane doświadczenia: praca z agencjami reklamowymi, domami mediowymi lub pogranicza HR/marketingu.

Researcher

Junior Project Manager

Office Support (⅓ wymiaru godzin)

Jeśli jesteś zainteresowany/a - wyślij swoje zgłoszenie na info[@]brandbuddies.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska, zaś w mailu podając swoje oczekiwania związane z dołączeniem do zespołu.  Nie zapomnij o klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym cv dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2018 poz. 1000).