This site uses cookies. Find out more I AGREE

Everything you need to know about working for a brand

Rekrutacja fighter1 chlopak

Praca w BrandBuddies

BrandBuddies to czołowa grupa działająca w obszarze influencer marketingu. W ciągu trzech lat zrealizowaliśmy ponad 1500 kampanii dla najlepszych globalnych marek na kilku rynkach między innymi w Polsce, Estonii, Litwie, Łotwie czy Wielkiej Brytanii. Mamy jednak głód na dużo więcej - dlatego szukamy nowych osób do naszego zespołu.
 

Jakie są zalety pracy w BrandBuddies?
- łączymy zalety pracy w startupie z wyzwaniami znanymi z dużych korporacji
- od samego początku dostaniesz szansę pracy z największymi markami takimi jak: MTV, EMPIK, UBER, SPOTIFY, PEPSI, LAY’S, ELECTRONIC ARTS, YVES ROCHER, LEGO, ALLEGRO.
- elastyczne godziny pracy, możliwość dopasowania wymiaru pracy do Twoich studiów/ pasji/ zajawek/ chęci realizacji się w innych obszarach

Jakie są główne cechy osób, których szukamy?

- pozytywne nastawienie do świata, dobra energia, poszanowanie różnorodności
- samodzielność, chęć do nauki, umiejętność pracy z zespole
- wysoka kultura językowa, znajomość dodatkowego języka obcego
- sumienność, zaangażowanie

Stanowiska na które aktualnie rekrutujemy:

Junior New Business Manager
Poszukiwani zarówno nowi adepci sprzedaży jak i bardziej doświadczone w branży osoby. Preferowane doświadczenia: praca z agencjami reklamowymi, domami mediowymi lub pogranicza HR/marketingu. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za rozwój nowego biznesu spółki.

Creative (Creative Fame Fighter)


Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie konceptów działań z influencerami w mediach takich jak Instagram, TikTok, YouTube, blogi dla czołowych marek w Polsce. Wymagane kreatywność, znajomości mediów społecznościowych i ich specyfiki, wysokie umiejętności językowe.

Jeśli jesteś zainteresowany/a - wyślij swoje zgłoszenie na info[@]brandbuddies.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska, zaś w mailu możesz spróbować przekonać nas dlaczego powinniśmy spotkać się właśnie z Tobą. Nie zapomnij o klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym cv dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2018 poz. 1000).