Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ

Wszystko o współpracy marek i liderów opinii.

Kiedys dzis blog

Jak zmienili się Buddies na przestrzeni lat?

Jak bardzo pod wpływem czasu zmienili się nasi Buddies? Przedstawiamy Wam kilka metamorfoz znanych influencerów. Są oni doskonałym przykładem na to, że warto dążyć do celu.

 

Krzysztof Gonciarz

Krzysztof Gonciarz to jeden z najbardziej znanych Youtuberów w Polsce. Swoimi seriami jak np. “Zapytaj Beczkę”, czy daily vlogami podbił serca wielu fanów. Zamienił swoją pasję w pracę i aktualnie prowadzi firmę zajmującą się produkcją wideo. W 2014 roku przeprowadził się do Tokio.

Ola Nowak

Współprowadząca rozrywkowego kanału na YouTube “Beksy”, który obserwuje już prawie półtora miliona osób. Na swoim profilu na Instagramie pokazuje kulisy swoich podróży, dzieli się inspiracjami modowymi oraz codziennym życiem.

 

DeeJayPallaside

 

DeeJayPallaside dzięki swojej ciężkiej pracy i systematycznemu wrzucaniu filmów na YouTube, dołączył do czołówki polskich twórców. Na swoim kanale posiada już prawie 3 tysiące filmów. Specjalizuje się on w dostarczaniu swoim widzom najnowszych wiadomości ze świata internetu.

 

Jakub Kucner

Trener personalny i zdobywca tytułu Mister Polski 2017. Jakub dzięki swojej ciężkiej pracy osiągnął widowiskową przemianę i teraz motywuje swoich fanów do tego samego.

Ravgor

 

Ravgor zawdzięcza swoją popularność głównie prankom i zabawnym filmikom, którymi dostarcza rozrywki swoim widzom. Jego popularność wzrosła w 2013 roku. Miał nawet okazję gościć w studiu Dzień Dobry TVN. Tak zmienił się od tego momentu.

 

Poznalibyście ich na zdjęciach z przeszłości?