This site uses cookies. Find out more I AGREE

Everything you need to know about working for a brand

Profile blog

Zmiany na Brandbuddies - co warto wiedzieć?

Bez przerwy staramy się ulepszać naszą platformę, aby była jak najbardziej przyjazna zarówno dla Buddies, jak i Brands. Pod koniec zeszłego tygodnia wprowadziliśmy pierwsze z zaplanowanych zmian na platformie. Co się zmieniło?

 

Największe zmiany możecie zobaczyć w swoich profilach Buddies. Po zalogowaniu wita was teraz zupełnie nowa strona główna waszych profili. Jest ona bardziej czytelna oraz wprowadza nowe możliwości.

 

Jedną z nich jest możliwość udzielenia dodatkowych informacji na swój temat. Oprócz odpowiadania na pytania dotyczące siebie możecie również odpowiadać na pytania za innych influencerów. Zależy nam, aby kampanie były do Was jak najbardziej dopasowane, oraz byśmy znali Wasze preferencje dotyczące marek. Unikniemy wtedy sytuacji, takich jak np.  proponowanie kampanii sieci knajp ze stekami wegetarianinowi. Odpowiadając na pytania, dacie się również bliżej poznać markom, co zwiększy szansę na współpracę. Wpłynie to również pozytywnie na ocenę waszego profilu.

 

Przykładowe pytanie

 

Wszystko zmiany są powiązane z nadchodzącym Buddy Score. Nie chcemy Wam na razie zdradzać na ten temat więcej informacji, ale wiedzcie, że warto się postarać by wasz wynik był jak najwyższy ;) Zachęcamy do połączenia swojego konta z Instagramem i uzupełniania statystyk. Jest to dla nas kluczowy czynnik przy planowaniu kampanii i na pewno wpłynie na wyższą ocenę konta.

Stay tuned!