This site uses cookies. Find out more I AGREE

Everything you need to know about working for a brand

Seebloggers blogb

Nadchodzi See Bloggers Łódź!

See Bloggers Łódź to największy festiwal dla twórców internetowych i influencerów w Polsce. Jest to świetne miejsce, by poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach i zdobyć doświadczenie. Jakie są pozostałe powody, dla których warto się tam wybrać?

Głównym celem See Bloggers jest edukacja uczestników i zachęcenie ich do wymiany własnych doświadczeń. Twórcy wydarzenia duży nacisk kładą na atmosferę panującą na wydarzeniu. Ma ona bardziej przypominać domowy klimat i miejsce do swobodnej rozmowy. Jak piszą organizatorzy wydarzenia: „Sprawiamy, że wiedza sama wpada do głowy i realnie przekłada się na jakość tworzenia treści w internecie, a poznawanie nowych osób stanowi najbardziej naturalny element tego spotkania”.

Podczas See Bloggers oprócz tytułowych bloggerów spotkają się osoby prowadzące popularne profile na wielu popularnych mediach społecznościowych takich jak: Snapchat, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter. Będą mogli oni edukować się podczas warsztatów i wykładów, podczas których eksperci przekażą bezcenną wiedzę dotyczącą działalności w Internecie. Twórcy będą mieli szansę na poznanie wiedzy dotyczącej m.in. docierania do odbiorców, budowania społeczności i ulepszenia swojej osobistej marki. W poprzednich latach na See Bloggers można było spotkać takie osoby jak np. Maja Sablewska czy Łukasz Jakóbiak.

See Bloggers to również miejsce, które ułatwia kontakt marek z twórcami. Na wydarzeniu będzie możliwość spotkania się w cztery oczy z przedstawicielami firm, które na co dzień współpracują z Influencerami. Takie spotkania mogą otworzyć drogę do wspólnej owocnej kooperacji.

Aby ułatwić znalezienie treści odwiedzającym, strefę wydarzenia podzielono na następujące strefy: Beauty, Design, Gaming, Finanse, Kulinaria, Moda, Motoryzacja, Rozrywka, Rodzina, Sport, Technologia, Turystyka. Jak widać, pole wyboru jest ogromne i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie :) Atrakcji jest bardzo dużo i ciężko byłoby się tam nudzić. Po całym dniu spędzonym na wydarzeniu będzie możliwość zrelaksowania się na wieczornej imprezie integracyjnej.

Tegoroczna edycja, która odbędzie się 23 i 24 czerwca w Łódzkim Centrum Kultury EC1, zapowiada się na największą z dotychczasowych. BrandBuddies po raz kolejny jest partnerem wydarzenia! Odwiedzi je około 2 tysiące influencerów i twórców internetowych. Może to właśnie Wy będziecie jednymi z nich. Wstęp jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Zapisy już się rozpoczęły i potrwają do 17 kwietnia. Śpieszcie się, bo ilość miejsc jest ograniczona!

Strona, na której możecie wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://www.seebloggers.pl/