Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ

Wszystko o współpracy marek i liderów opinii.

Infografiki fb 2017 promo

Pierwszy rok z BrandBuddies!

Jesteśmy z Wami już od 14 miesięcy (rok i dwa miesiące). W tym czasie bardzo wiele się wydarzyło. Cel jest jeden - chcemy być najlepszą platformą influencer marketingu w Polsce oraz Europie Środkowo - Wschodniej. Zobaczcie zestawienie wybranych wyników/danych platformy :)

Buddies - to od Was, drodzy twórcy i influencerzy zależy najwięcej. Dlatego bardzo nas cieszy, że jest Was już 18 000. Skupiamy influencerów ze wszystkim platform, twórców niezależnych, zrzeszonych w MCN-ach oraz mających managerów. Takich z 500 follow i takich którzy przekroczyli już 3 000 000 subów. Mamy 5734 influencerów uprawiających sport, 4010 twórców z kategorii beauty, 2875 twórców parentingowych oraz 1430 podróżników.

BrandBuddies stał się domem dla polskich muserów! W naszej społeczności jest aż 500 twórców z Musical.ly. Jako jedni z pierwszych w Europie realizujemy kampanie w tym medium. Nie zamykamy się także na trudne tematy - mamy ponad 200 influencerow 50+, influencerów biznesowych oraz ponad 50 kategorii twórców :)

Lista Brands obecnych na BrandBuddies to nasz kolejny powód do dumy. Wiemy jak ważne jest, aby nasi Twórcy mieli okazję pracować z absolutnie najfajniejszymi markami. Do tej pory nam się to udaje. W ostatnich 6 miesiącach na platformie zadebiutowały marki takie jak Uber, Spotify, Lay’s, 7UP cz Tesco dołączając do marek, które realizują z nami akcję niemal od początku: MTV, Empiku czy Aldo.

Realizujemy kampanie w obszarze influencer marketingu wykorzystując wszystkie topowe media: Instagram, YouTube, Facebook, blogi, Snapchat, Twich, Musical.ly czy Twitter oraz wszystkie nowe formaty takie jak Instagram Stories czy relacje LIVE.

Uruchomiliśmy TRUE INFLUENCERS - pierwszy program lojalnościowy dla marek i influencerów. Definiujemy tym zupełnie nowe podejście do influencer marketingu (dowiedz się więcej). Kampanie w tym module są realizujemy obecnie między innymi dla MTV w Polsce i na Węgrzech oraz MyTaxi.

Ciężka praca, zaangażowanie dają dobre efekty.  Mocny wzrost przychodów, nowe biuro, rozwój na nowych rynkach oraz rosnąca rozpoznawalność na rynku. To co nas jednak najbardziej cieszy to zadowolenie Brand&Buddies ze współpracy z nami. Każdy głos w którym polecacie nas dalej ( a tych poleceń jest ostatnio mnóstwo) jest dla nas największą nagrodą. Zawsze byliśmy i będzie otwarci na Wasze krytyczne głosy - więc jeśli jest coś co moglibyśmy naprawić napiszcie nam o tym śmiało (info@brandbuddies.pl)

Budujemy BrandBuddies w oparciu o partnerskie relacje, wartości, wzajemny szacunek. Wierzymy, że to droga, która sprawi, że razem osiągniemy w następnych miesiącach jeszcze więcej! 

Bądźcie z nami :)
Żółwik!

Kamil & Kacper & BB Team