Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ
D%c5%82o%c5%84 pracuj%c4%85ca na laptopie druga trzyma d%c5%82ugopis 1163 2758

Czym są programy afiliacyjne?

Od kiedy influencer stał się zawodem, ugruntował się fakt, że za dobrze wykonaną pracę influencerom trzeba płacić. Najbardziej znane sposoby wynagradzania twórców digitalowych to oczywiście model finansowy, atrakcyjny zawsze oraz model barterowy, atrakcyjny bardzo często. Czasami jednak pojawia się sposób trzeci, który pozwala influencerom zarobić na swoich social mediach - program afiliacyjny. Czym jest, jak działa i czy należy się go bać?

Goshiama indonezja

8 podróżniczych buddies, których warto śledzić

Zima za pasem, za oknem ciemno, buro i ponuro. Jeżeli chcecie poprawić sobie humor i razem z naszymi buddies wybrać się w podróż do przepięknych miejsc, prezentujemy 8 podróżniczych buddies, których warto śledzić.

Children 1879907 1280

7 najciekawszych parentingowych Buddies

Dzisiaj przedstawiamy wam buddies, na których profilach możecie odkryć całe piękno i poznać wszystkie uroki macierzyństwa. Aż chce się patrzeć na radość i beztroskę dzieci i szczęście mam.

Screenshot

7 Buddies, którzy zainspirują Was do kulinarnych eksperymentów

Idzie zima, na ulicach plucha, ponuro i chłodno. W takie dni nie ma lepszego sposobu na poprawę humoru jak powrót do domu i przekąszenie jakiegoś spektakularnego dania (a ponieważ jest obecnie sezon obszernych swetrów, na chwilę możemy sobie pozwolić na zawieszenie diety). Przedstawiamy wam 7 kulinarnych Buddies, którzy na pewno zainspirują was do spędzenia trochę czasu w kuchni :)

Shadowban

Instagram shadowban - czym jest i jak się go pozbyć

Ostatnio wielu influencerów zaczęło skarżyć się na drastyczny spadek zaangażowania odbiorców. Instagram zadrżał w posadach, zaczęły się szerzyć plotki aż w końcu pojawiło się słowo “Shadowban”. Czym jest shadowban, skąd wiedzieć, czy zostałeś nim objęty i jak się go pozbyć?