Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ
Gamingowi blog

7 gamingowych kanałów Buddies

Lubisz grać w gry video? Nie rozstajesz się z myszką lub padem? Oto 7 buddies, którzy na pewno cię zainteresują. Oprócz dzielenia się swoją pasją do gier, przedstawią wam interesujące tytuły, po które powinniście sięgnąć, recenzje sprzętu i wiele więcej!

Janek blog

Nowy Buddy w zespole

Do zespołu BrandBuddies dołączył Jan Dratwicki. Jego kariera i przygoda z mediami społecznościowymi rozpoczęła się od wygrania konkursu Mistera Polski. Od niedawna zajmuje się prowadzeniem bloga i nadzorowaniem kampanii prowadzonych na naszej platformie. Zapraszamy do przeczytania rozmowy z nowym członkiem naszej ekipy.

Dlaczegowarto blog

Powody, dla których warto nawiązać współpracę z Influencerami

Coraz więcej marek decyduje się na współpracę z Influencerami. Jest to aktualnie najbardziej opłacalna metoda promocji. Dawne nośniki reklam, takie jak telewizja czy radio powoli odchodzą do lamusa. Co powoduje, że Influencer marketing jest numerem jeden?

Wirtualni blog

Wirtualni Influencerzy

Prawie każdy zna grę “The Sims”. Polega ona na stworzeniu postaci i prowadzeniu jej przez życie. Właśnie do postaci z tej gry można przyrównać Lil Miquelę, popularną influencerkę posiadającą już ponad milion obserwujących. Co ma jednak wspólnego z Simsami? To, że nie jest prawdziwą osobą, a jedynie wirtualnym wytworem grafików.

Profile blog

Zmiany na Brandbuddies - co warto wiedzieć?

Bez przerwy staramy się ulepszać naszą platformę, aby była jak najbardziej przyjazna zarówno dla Buddies, jak i Brands. Pod koniec zeszłego tygodnia wprowadziliśmy pierwsze z zaplanowanych zmian na platformie. Co się zmieniło?