Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ
Kulinarni

10 profili kulinarnych, które sprawią, że zgłodniejecie

Znacie kogoś, kto nie lubi dobrze zjeść? My też nie! Przedstawiamy Wam 10 buddies, którzy dzielą się na swoich profilach miłością do gotowania i jedzenia. Znajdziecie tutaj propozycje dań dla każdego - dla łasuchów i dla tych dbających o linię.

Blog farmer

Influencer marketing w obszarze rolnictwa - wywiad z twórcą kanału jockerfarm

Influencer marketing w obszarze rolnictwa? Dlaczego nie! Zapraszamy do przeczytania rozmowy z jednym z najpopularniejszych rolników na polskim YouTube - twórcą kanału jockerfarm.

Makijazowe

10 inspirujących profili makijażowych

Szminki, cienie do powiek, róże, bronzery, maskary - to tylko kilka z produktów, które mogą zostać użyte do stworzenia niesamowitego looku. Na pewno, podczas przeglądania Intagrama nie raz spotkaliście się z filmami pokazującymi jak wykonać makijaż “krok po kroku” (tak Panowie, Was też to dotyczy :) ). W dzisiejszym zestawieniu prezentujemy Wam 10 inspirujących profili makijażowych - czytajcie ...

Blog

BRANDBUDDIES X YOUTUBERS

BRANDBUDDIES otwiera się mocniej na YouTuberów! Startuje specjalna sekcje z kampaniami wybranymi dla nich! Zarejestruj się i pozyskuj środki na rozwój Twojego kanału.

50plus blog

Influencerzy 50+

Świat mediów społecznościowych należy głównie do młodych użytkowników. Wśród internetowych twórców pojawiają się jednak osoby starsze, które nie boją się wejść do obcego im świata online. Silver influencerzy, bo tak określa się twórców 50+, dzielą się na swoich kanałach społecznościowych doświadczeniem i pasją. Grupa 50+ jest najszybciej rosnącą grupą wiekową i stanowi około 40% naszego społeczeństwa, czyli blisko 15 mln osób. Jest to zatem bardzo istotna grupa konsumentów, o której marki nie powinny zapominać.