Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ
Blog kampania2

BrandBuddies partnerem kampanii społecznej Jeden dzień może być wart całe życie

W Polsce w minionym roku blisko 500 dzieci popełniło samobójstwo – tyle samo zginęło w wypadkach samochodowych. Samobójstwa są tematem tabu. Zwłaszcza te popełniane przez nastolatków. BrandBuddies jest partnerem kampanii organizowanej przez Havas PR Warsaw ze studiem Platige Image dla Fundacji Zobacz…JESTEM.

Insta bezpieczenstwo blog

Jak zabezpieczyć swoje konto na Instagramie

Kradzieże kont na Instagramie to powszechne zjawisko. Chyba każdemu z nas obiło się o uszy to, że komuś skradziono konto. Jak się przed tym bronić?

Dzieci blog

INFLUENCER MARKETING: DZIECI

W internecie możemy zaobserwować coraz większą liczbę młodych użytkowników. Dzieci chętnie sięgają po smartfony i dołączają do świata mediów społecznościowych. Nie są oni tylko pasywnymi obserwatorami, wielu z nich tworzy swoje własne kanały i profile, które zdobywają ogromną popularność.

Aktualnie

Praca w BrandBuddies

BrandBuddies to czołowa grupa działająca w obszarze influencer marketingu. W ciągu dwóch lat zrealizowaliśmy ponad 750 kampanii dla najlepszych globalnych marek na kilku rynkach między innymi w Polsce, Estonii, Litwie, Łotwie czy Wielkiej Brytanii. Mamy jednak głód na dużo więcej - dlatego szukamy nowych osób do naszego zespołu.

Blog 09 04

Social Media a niepełnosprawność - wywiad z Marcinem Wadoniem

Zapraszamy na rozmowę z kolejnym ciekawym użytkownikiem BrandBuddies. 18-letni Marcin Wadoń, mimo postępującego schorzenia, które przykuło go do wózka inwalidzkiego, zaprzecza stereotypowi, że osoba niepełnosprawna nie może normalnie funkcjonować. Marcin jeździ na wózku po górach, trenuje jazdę konną i ciągle pokonuje swoje słabości. Aktywnie prowadzi również Instagrama, na którym posiada już ponad 26 tysięcy obserwatorów.