This site uses cookies. Find out more I AGREE
Tiktok analityka blog

Analityka na TikTok już dostępna!

TikTok wprowadził dane analityczne na profile. To kolejny ukłon w kierunku twórców ale także przedstawicieli marek, którzy dzięki nowym możliwościom mogą dokładniej dobierać twórców do współpracy. Co obejmuje analityka na TikTok?

Zrzut ekranu 2019 06 12 o 23.45.18

Tak było na Paradzie!

Bylo kolorowo, radośnie i mnóstwem dobrej energii! Zobaczcie relację z Parady Równości, a konkretniej z platformy VOGULE POLAND, której jako BrandBuddies byliśmy partnerem!

Loveislove

BrandBuddies partner platformy VOGULE POLAND na Paradzie Równości

W BrandBuddies wspieramy równość i wierzymy, że LOVE IS LOVE. W tym roku jesteśmy partnerem platformy VOGULE POLAND na warszawskiej Paradzie Równości. Zapraszamy Was do wspólnego świętowania!

Blog1

BrandBuddies x Viacom łączą siły!

Strategicznym partnerem BrandBuddies został Viacom International Media Networks mający w portfolio takie kanały jak Nickelodeon, NickToons, Nick Jr., MTV, MTV Music, VH1, Comedy Central, Comedy Central Family oraz Paramount Channel HD. Już w czerwcu startuje nasz wspólny projekt FOLLOVERS.

Wakacje blog

Gdzie na wakacje? Buddies z pomocą!

Wielkimi krokami zbliża się lato i okres wakacyjny. To świetny czas, żeby wyjechać i wreszcie się zrelaksować. Nie ważne czy preferujecie leżenie na plaży, czy aktywny wypoczynek. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie naszych podróżniczych Buddies, którzy na pewno zainspirują Was do zaplanowania wakacji.