Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ
Flatlay4

7 Buddies, którzy zainspirują Was do robienia zdjęć flat lay

Nadchodzi jesień, a co za tym idzie, okres szarości i pluchy. Nie oznacza to jednak, że Wasza aktywność na instagramie ma się obniżyć! Owszem, jest dużo mniej okazji do wychodzenia z domu, jednak fotografia flat lay to doskonałe remedium na jesienną chandrę.

You tube 897421 1280

7 wskazówek, jak dobrze zoptymalizować swój kanał na YouTube

Poznajcie kilka wskazówek, które pomogą wam zoptymalizować swój kanał na YouTube, aby był dobrze wypozycjonowany i przyciągał odbiorców.

Zolwik fb

Poznaj naszą wirtualną walutę!

Żółwik to wirtualna waluta platformy BrandBuddies umożliwiająca rozliczenia między Brands (markami) a Buddies (influencerami). Jest z nami obecna od początku, jej rola ciągle jednak rośnie. Dowiedzcie się na ten temat więcej!

Forma

7 Buddies, którzy pomogą Wam zadbać o formę

Szukacie motywacji do walki o dobrą kondycję? Nasi Buddies bardzo chętnie Wam w tym pomogę - i to w bardzo różnych dziedzinach!

Infografiki fb 2017 promo

Pierwszy rok z BrandBuddies!

Jesteśmy z Wami już od 14 miesięcy (rok i dwa miesiące). W tym czasie bardzo wiele się wydarzyło. Cel jest jeden - chcemy być najlepszą platformą influencer marketingu w Polsce oraz w Europie Środkowo - Wschodniej. Zobaczcie zestawienie wybranych wyników /danych platformy .