Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ
Cover
Influencerzy i sieciowi twórcy stanowią dziś dla firm i marek bardzo ważną grupę. To oni kształtują trendy, wpływają na decyzje zakupowe i są współczesnymi idolami milionów osób.
  • Influencer marketing to jedna z najszybciej rosnących gałęzi reklamy.
  • Liczba marek współpracujących z influencerami stale rośnie.
  • Współpraca firm oraz influencerów przynosi obu stronom korzyści.
Nawet 15%
społeczeństwa
ma potencjał
influencerski.
Uruchomiliśmy BrandBuddies Agency, aby pomóc Twoje firmie wykorzystać możliwości jakie daje influencer marketing. Nasze usługi opieramy o autorską platformę i bazę twórców. Pomożemy Ci:
  • opracować strategię influencer marketingu w Twojej firmie,
  • opracować koncept kampanii z liderami opinii,
  • stworzyć unikalne treści z udziałem influencerów,
  • znaleźć twórców, którzy wezmą udział w Twoim wydarzeniu.
Audyt new media

STRATEGIA INFLUENCER MARKETINGU

Chcesz zacząć działania z influencerami, ale nie masz w tym żadnego doświadczenia? Chcesz, aby działania Twojej marki w tym obszarze były spójne i przemyślane? Specjalnie dla Twojej firmy przygotujemy dedykowaną strategię influencer marketingu zawierającą sugestie, porady oraz przykładowy harmonogram działań.
Trening social media

KAMPANIE Z INFLUENCERAMI

Planujesz większą kampanię? Potrzebujesz pomysłu na aktywację? Nadzoru nad produkcją treści? Kompleksowej obsługi? Poprowadzimy Twoją kampanię z influencerami od A do Z, wykorzystując naszą platformę i bazę twórców.
Event

EVENT Z INFLUENCERAMI

Planujesz wydarzenie i chcesz aby pojawili się na nim/ poprowadzili go influencerzy? Pomożemy Ci znaleźć odpowiednich twórców oraz ustalić dogodne warunku współpracy. Zrekrutujemy także liderów opinii do udziału w reklamach, teledyskach, filmach czy pokazach.